دانشجوی گرامی

با عرض تبریک به شما که پس از تلاشی مستمر موفق شدید به خیل مشتاقان علم و دانش بپیوندید . مقدمتان را در خانواده دانشگاه علامه طباطبایی گرامی داشته، امید است در این مقطع تحصیلی که بخشی از بهترین سالهای عمرخود را می‌گذرانید، اندوخته پرباری از علم و معرفت برگیرید .

اداره رفاه دانشجویان دانشگاه همانند پل ارتباطی بین عزیزان دانشجو و صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم تحقیقات و فناوری  بوده  و شما می‌توانید به نسبت اعتبارات وامها و سایر امکاناتی که آن صندوق به این دانشگاه اختصاص می‌دهد از مزایای آن استفاده نمائید.

** قابل توجه دانشجویان متقاضی وام**                                     

به اطلاع میرساند ثبت نام کلیه وام های دانشجویی اعم از روزانه و شبانه (نوبت دوم ) و سه ماهه دوم وام ویژه دکتری روزانه از تاریخ 1395/09/25 لغایت 1395/11/10 از طریق پورتال دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، به آدرس www.bp.swf.ir فراهم گردید. با عنایت به اینکه پرداخت هرگونه تسهیلات دانشجویی منوط به ثبت نام اولیه دانشجو در پورتال دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم می باشد، لطفا هر چه سریعتر نسبت به ثبت درخواست وام خود اقدام نموده و مدارک الصاقی خود را با انتخاب نوع وام در این سامانه الصاق نمایید. قبل از درخواست حتما بخشنامه مربوطه مطالعه و فرمهای مربوط تکمیل و به امور دانشجویی دانشکده تحویل گردد.

- وام ویژه دکتری 1 (فرم شماره یک و دو )

- وام ویژه دکتری 2 (فرم شماره یک و دو و سه) الزامی می باشد

 

© Powered By RFA 2017.